Strict Standards: Static function OMAPI_Integrations_Base::version() should not be abstract in /var/www/vhosts/tmphair.com/httpdocs/wp-content/plugins/optinmonster/OMAPI/Integrations/Base.php on line 67
درباره ما - تصویر ماندگار پیروز

شرکت تصویر ماندگار پیروز

شرکت تصویر ماندگار پیروز (سهامی خاص) مفتخر است که با تبیین رسالت و ماموریت خود در راستای تولید و تأمین تجهیزات و قطعات پزشکی اعلام دارد در دی ماه 1398 موفق به تولید ایمپلنتر کاشت مو گردید.

ترکیب دانش مهندسی پیچیده و علم پزشکی به‌روز منجر به طراحی مجدد و ساخت و تولید این دستگاه شد. جای بسی خوشحالی است که تأیید و اصلاحات مستمر در حین تولید با راهنمایی‌های جناب آقای دکتر پیروزهاشمی و کلینیک پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی انجام گرفته است.

لازم به ذکر است دستگاه ایمپلنتر کاشت مو در دو مدل مختلف در آبان ماه سال جاری به ثبت مالکیت طرح صنعتی به شماره‌های 37569-ID و 36312-ID رسیده است.

اطمینان داریم تولید و تأمین با کیفیت و با هزینه بهینه در ارتقاء سطح کارایی، سهولت و سرعت پزشکان محترم مؤثر خواهد بود و امیدواریم با حمایت از تولید ملی ارتقای روزبه‌روز مستمر سطح کیفیت تجهیزات پزشکی را شاهد باشیم.

این محصول دارای شماره مالکیت طرح صنعتی ID-36312 و ID-37569 می‌باشد. هرگونه تولید، کپی‌برداری و واردات این قطعه پیگرد قانونی دارد.

مدیر عامل
Photo-2

مهندس بهنام قیاسوند

مدیر عامل
ph

دکتر محسن پیروزهاشمی

رئیس هیات مدیره
Photo-1

مهندس حسن پیروزهاشمی

عضو هیات مدیره